3. 1. 2016

Memorial roku 2015...

...a pořádně "vypečeného" léta. Aspoň já jsem se v těch vedrech pekla ve vlastní šťávě :)

Nemám ráda bilancování, ale myšlenka vytvořit si článek plný vzpomínek se mi líbí. A asi se projednou smířím i s tím, že nebudu vůbec originální ani jedinečná, ale jedna z davu.


Rozhodla jsem se, že se obklopím pozitivitou. Našla jsem si další dvě práce. Opět jsem byla ve své milované Itálii. Léto jsem strávila prací, a kupodivu to bylo asi nejlepší léto mého života. V práci mi zrušili kancelář, která mi teď moc chybí. V práci (pro změnu zase jiné) jsem povýšila z copywriterky na marketing specialistku. Našla jsem odvahu ukončit nefungující vztah. Potkala jsem někoho, kdo je dost možná tím "osudovým" člověkem v mém životě. Naučila jsem se dělat grafiku.

Zlepšila jsem svůj vztah s mámou. Našla jsem zalíbení v kratších vlasech. Zpětinásobila jsem svoje zásoby kosmetiky. Udělala jsem si řidičák. Napůl jsem se odstěhovala do Brna. Začala jsem jíst úplně a stoprocentně bezlepkově. Rapidně jsem omezila cukr ve svém jídelníčku. Protrpěla jsem svůj první zánět močáku v životě a vypadá to, že už se ho nikdy nezbavím. Přestala jsem číst a pak jsem zase začala.

Vzdala jsem svůj sen napsat knížku (nebo ho alespoň odložila na později). Koupila jsem si svoje první dlouhé plesové šaty a hned na to i druhé. Poprvé v životě jsem se odhodlala k pořízení overknee boots. Poprvé jsem strávila Silvestra dost daleko od domova i ruchu velkoměsta – a bylo to boží! Taky jsem letos byla po pár letech zase na vodě, kterou jsem si taky moc užila. Utopila jsem brýle (v moři), což nebyl úplně chytrý tah.

Strávila jsem příjemných pár dní lezením po Krušných horách, rozšířila si obzory a poznala nové lidi. Naučila jsem se dotahovat většinu věcí do konce, plánovat si čas a organizovat svoje dny. Na druhou stranu mám pocit, že jsem začala ještě mnohem víc prokrastinovat:) Zjistila jsem, že doby chorobného hromadění jsou za mnou a mně vyhovuje minimalistický styl života. Nebyla jsem na žádném koncertu, což je dost krize. Pořídila jsem si nový telefon i počítač. Začala jsem šetřit (což je vidět zejména na článcích typu In&Out). Navázala jsem první recenzní spolupráci na tomto blogu. Naše kočička měla koťátka, což sice nebylo žádoucí, ale nakonec to bylo úžasné, mít doma tři malé ďábly ♥. Začala jsem řešit svoje problémy sama a snad jsem se i naučila postavit se sama za sebe a za svůj názor. Zjistila jsem, kteří lidé z mého okolí stojí za přátelství, a na které se raději nespoléhat. Jsem zase o rok starší a o rok zkušenější. 

A taky jsem letos rozjela tenhle blog! ♥

16 komentářů:

 1. Krásný článek. Vypadá to, že rok 2015 se podařil a přeju, at je 2016 ještě lepší.

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherné fotky!!

  Do nového roku ti přeji hodně štěstí a pohody jak v životě osobním tak blogovém :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Kočko, těší mně všechny Tvé úspěchy:-) Přeji, ať je pro Tebe letošní rok ještě úspěšnější, báječnější, prostě nezapomenutelný:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi zlato ♥ I ten Tvůj ať se povede co nejlépe :)

   Vymazat
 4. Ukončení vztahu - najít na to odvahu je těžký, ale vždycky (!) se to nakonec ukáže jako svělej nápad!

  Močák - kup Rowatinex, je to strašnej kekel, ale pomůže to hned (přísahám, fakt hned! A je to 100% přírodní)

  Itálie - kde jsi byla? :) Taky jsme tam letos byli.

  Krásnej novej rok!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rosolina Mare, okr. Rosolina, spadá to myslím pod Benátky :)

   A pomůže to i na ledviny? Mrknu na to :)

   S tím vztahem souhlas, nemohla jsem se rozhodnout líp!

   Vymazat
 5. Pěkné výstižky roku. No, plesové šaty budu kupovat už tenhle rok a vůbec nemám představu jaké. Zánět močáku ti nezávidím, to když chytneš, tak se ti to může opakovat furt dokola, také jsem ho měla ale už je to delší dobu a teď je to v klidu.. Delší dobu mimo domov je fajn, naučíš se totiž dobře samostatnosti. Už jsem to taky zažila. Každopádně ti gratuluji ke tvým úspěchům a jen tak dál :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pak je uvidíš a bude jasno, že jsou to ty no. 1 :)) No teď mám pro změnu zánět ledvin :D

   Vymazat
 6. Mě se tyto články líbí, ale sama je nedělám, pač bych na hodně věcí zapomněla a to by mě pak akorát tak mrzelo :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na co jsem si nevzpomněla, tím se nezabývám... :D

   Vymazat
 7. Krásně napsáno, stihla jsi toho teda spoustu. To já už bych si na polovinu věcí nevzpomněla :) Pobavil mě bod: Zpětinásobila jsem své zásoby kosmetiky, haha :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujii :) No a ne? A nemáme to tak všechny? :D

   Vymazat
 8. Ale opolotku jsi neviděla. =(

  OdpovědětVymazat